IMG_4744

Naga prawda

Ostatnio coraz głośniej o nagich zdjęciach gwiazd. Już nie chodzi wyłącznie o profesjonalne sesje,ale również selfie. I powiem Wam, że ponieważ lubię oglądać piękne kobiety, to postanowiłam o nich też napisać.


Niedawno Kim Kardashian wrzuciła swoje nagie selfie, zakryła oczywiście miejsca intymne i biust, ale i tak wzbudziła kontrowersję. Klika gwiazd starszego pokolenia obrzuciło ją pomyjami, ale znalazły się młodsze jak Emily Ratajkowski, które chętnie wsparły Kim i wrzuciły podobne selfie.
Ja tam myślę, że jak kobieta czuje się piękna, to czemu ma tego nie podkreślać.

kim-kardashian-i-emily-ratajkowski-346203-article_v2

fot. instagram.com/kimkardashian
Wiem, że kryje się za tym również marketing i chęć wzbudzenia kontrowersji,ale z drugiej strony, jeżeli 10 dziewczyn/kobiet poczuje się dzięki temu dobrze w swojej skórze to ja poproszę.
Kim nie ma idealnych wymiarów, a od dawna pokazuje, że warto pokochać siebie i to jak wyglądamy.
Dobrze jest dbać o swoje ciało, ale fajnie patrzeć na kobietę, która się nie głodzi, a każda krągłość napawa ją dumą. Pokazuje też, że matka dwojga dzieci chce i ma prawo czuć się seksownie.

Podziwiam te dziewczyny za odwagę. Trochę nawet zazdroszczę i są moją inspiracją. Akceptacja własnego ciała to jedna z podstaw życiowego szczęścia. Może zabrzmi banalnie,ale jak siebie nie pokochasz, to nie licz na to, że inni Cię zaakceptują.

Jak kobieta ma ochotę strzelić sobie nagą fotkę to czemu nie. Chce podkreślić, że jest szczęśliwa i dobrze się czuje we własnym ciele: jestem za. Wiele dziewczyn boryka się z problemem własnego wyglądu, więc jestem w teamie Kim.
Oczywiście nie trzeba postować nagich selfie, ale można zrobić sobie piękną sesję, która w momentach zwątpienia będzie nam przypominać, jakie jesteśmy piękne.

IMG_4041

Popełniłam w życiu jedną sesję tzw. seksowną, a potem żałowałam. Nie byłam przygotowana na ludzką krytykę i gadanie. Minęło kilka lat i teraz się cieszę, że ją zrobiłam. Patrzę sobie czasem na te foty i przypomina mi się, że jestem fajną kobietą, która juz nie wstydzi się i nie chce ukrywać swojej kobiecości.

Poza tym, dlaczego mamy ukrywać kobiece kształty, podczas gdy Panowie, z często większymi piersiami i brzuchami paradują bez kompleksów po ulicy.
Nie sugeruję nagich spacerów po okolicy,ale akceptacja siebie i swoich pięknych kształtów jak najbardziej wskazana.
Swoją drogą ciekawe, że kobieca nagość wzbudza tyle kontrowersji i falę krytyki, a poważne wykroczenia i nałogi często spotykają się z akceptacją i zrozumieniem….
A u Was jak z samoakceptacją?

Posted in Blog, Lifestyle and tagged , , , .

2 Comments

 1. PAMIĘTAM BARDZO DOBRZE TEN CZAS KIEDY MIAŁAŚ TĄ SESJE ,BYŁA I JEST PRZEPIĘKNA SZCZERZE TO NAWET JEJ ZAZDROŚCIŁAM WTEDY ŻE TOBIE SIĘ UDAŁO A TERAZ ŻE MASZ TAK PIĘKNE ZDJĘCIA.
  NAGOŚĆ BUDZIŁA I BUDZI KONTROWERSJE POMIJAJĄC KWESTIE MARKETINGOWE ALE ZASTANAWIAM SIĘ CZY TO KWESTIE STEREOTYPOWE CZY NISKA SAMOOCENA OSÓB KTÓRE KRYTYKUJĄ , NIGDY NIE TRAFIMY W GUSTA WSZYSTKICH TAK TO JEST ALE CZY TO WAŻNE DLA MNIE NIE BO NIKT ZA MNIE RANO NIE WSTANIE DO PRACY NIE ZJE ŚNIADANIA NIE WYCHOWA DZIECI ITP ITD LICZĘ SIĘ JA WIADOMO NIE WYBIORĘ SIĘ DO PRACY NAGA BO MAM POCZUCIE WŁASNEJ AKCEPTACJI NIE O TYM MÓWIĘ ALE PRZYKŁAD Z ŻYCIA PO BARDZO DŁUGIM CZASIE WYRWAŁAM SIĘ Z DOMU NA IMPREZĘ MEGA KOBIECO I SEXI UBRANA I CO W OCZACH MOICH KOLEŻANEK ZOBACZYŁAM COŚ TYPU JAK ONA WYGLĄDA MATKA DWÓJKI DZIECI ŻONA A UBRANA…. WIESZ O CO CHODZI I OTO ZDZIWIENIE POWIEM O TO CHODZIŁO BYŁO TAK JAK CHCIAŁAM POCZUŁAM SIĘ ZAJEFAJNIE WOW I TAK SOBIE MÓWIŁAM PO CICHU MAMUŚKA DAJESZ RADE :). JA MIAŁAM ŚWIETNY WIECZÓR A MOJE PSEUDO KOLEŻANKI NIE ZBYT BO GDZIEŚ TAM POD TYM WZROKIEM MIMO ŻE ŻADNA BY SIĘ DO TEGO NIE PRZYZNAŁA BYŁO STWIERDZENIE KURDE PO DWÓCH PORODACH WYGLĄDA LEPIEJ NIŻ JA.
  PODSUMOWANIE TAKIE MOJE CIAŁO I TYLKO MOJE ,MOJE WYBORY ,MOJA SAMOAKCEPTACJA ,MOJE POCZUCIE WARTOŚCI I NICZYJE WIĘCEJ, ŻYJE SIĘ TYLKO RAZ A KRYTYKA NO CÓŻ BEZ NIEJ SIĘ NIE OBEJDZIE ALE TO TYLKO ZALEŻY OD NAS JAK NA NAS WPŁYNIE ,CZY TAK JAK MI WCZORAJSZEGO WIECZORU POPRAWI HUMOR CZY TEŻ DOPROWADZI DO DOŁA.

  • ostatnie zdanie, które napisałaś jest dla mnie najważniejsze.
   wszystko zależy od nas i naszej reakcji!!długo zajęło mi zrozumienie tego.
   p.s.hahaha, wyobrażam sobie miny dziewczyn.
   która z nas nie lubi tej „babskiej rywalizacji”.;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *