IMG_5148

london calling czyli co można robić w londynie „for free”

Lubię latać do Londynu, ale że to drogie miasto proponuję moje patenty jak spędzić czas i nie zbankrutować. Zawsze kupuję bilety z wyprzedzeniem i wybieram loty na Heathrow.Tanie linie przestają być tanie, kiedy podsumujesz wszystkie dopłaty. Z Heathrow jadę do centrum metrem, więc nie wydaje na kosmicznie drogie taksówki. I spokojnie w metrze nie urywają głów i można się nawet zdrzemnąć.

LOT
Przed wylotem sprawdzam stronę timeout.com/london i zakładkę „free things to do in London”. Wyszukiwarka pokazuje wszystko co jest dostępne w danym terminie za darmo: eventy, wystawy, koncerty, etc. Wybieram co mnie interesuje i planuję jeden wypad każdego dnia.

IMG_2120

 

GWIAZDY
Jeżeli lubicie szkolenia i ciekawe eventy to polecam sklep Apple na Regent Street. Organizują m.in darmowe kursy montażu video, ale również spotkania z gwiazdami: aktorami, muzykami, dj-ami, pisarzami. Trzeba się wcześniej zarejestrować (oczywiście bezpłatnie) i mamy możliwość porozmawiania i podpytania celebrytów np. o ich przepis na sukces. 😉 Jest to też dobry patent na naukę języka angielskiego albo na przełamanie nieśmiałości.

IMG_0045

Pieniądze, które zaoszczędzam wydaję na dobre jedzenie i oczywiście shopping, bo ten w Londynie to bajka.

Dużo doświadczyłam podczas mojego najdłuższego pobytu w Londynie, który trwał 1,5 miesiąca. Myślałam, żę zostanę na dłużej, ale wróciłam do Polski, a wrażen starczy mi na lata. Jednak to już inna historia, która zasługuje na osobny wpis.:)

 

Posted in Blog, Lifestyle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *