IMG_4806

fashion week/pokazy mody – jechać czy obejrzeć w TV?

Moda kręci mnie od 10 lat, ale jeżeli chodzi o mój styl to nazwałabym go dopracowaną przeciętnością. Śledzę trendy, oglądam pokazy nowych kolekcji, ale strojem lubię podkreślać moją osobowość i figurę. Nie zmienia to oczywiście faktu, że lubię chodzić na pokazy mody, ale tylko te, gdzie mam dobre miejsce i coś widzę, w sensie wybieg, a nie wyłącznie głowy osób siedzących lub stojących przede mną.;)

 

IMG_4825

Pokazy mody często różnią się od tego co oglądam w telewizji, np. trzeba długo czekać na rozpoczęcie…ale w przypadku wielu projektantów warto, bo show jest ciekawe.
W Polsce widziałam kilkadziesiąt pokazów, niestety często bywam na nich zawodowo, więc człowiek biega za projektantami, celebrytami i modelkami, by skomentowali wydarzenie i nawet nie ma czasu na delektowanie się samym eventem.

IMG_4797

Fashion Week to już inna bajka. Udało mi się uczestniczyć w Milan Fashion Week. Muszę przyznać, że goście, media, projektanci, etc. muszą odwalić kawał roboty. Pokazy są zaplanowane w małych odstępach czasu, ale często w dużej odległości. Dlatego po zakończeniu jednego pokazu, trzeba szybko pędzić na drugi.
Przed wejściem na pokaz jest totalny młyn, do tego stopnia, że policja kieruje ruchem i czuwa na bezpieczeństwem tłumu.
Wszędzie przemykają barwne postaci: gwiazdy, celebryci, blogerzy, modelki i “przypadkowi przechodnie”.

IMG_4831
Fotoreporterzy starają się wyłapać każdego, kto wyróżnia się z tłumu, więc odpowiedni strój gwarancją, że i nasze zdjęcia obiegną cały internet.
Fashion Week to ciekawe doświadczenie, ale po 8 godzinach takiej bieganiny marzyłam tylko o kąpieli i łóżku.
Jednak człowiek zrobi wszystko dla miłości…do mody również. 😉 Następny cel NY Fashion Week.

1461514046695

Posted in Blog, Fashion and tagged , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *